Tematy obyczajowe mnie nie kręcą. Nic a nic. Kręci mnie podwyżka cen za wywóz śmieci, prąd droższy, rozkopana ul. Piłsudskiego w Bryjowie mnie kręci. Te opowieści urzędników o ekologii i walce ze smogiem, przykrywające kolejne haracze od mieszkańców, mnie kręcą.

Tak się ostatnio w mediach lokalnych porobiło, że zamiast zajmować się spokojnym wdychaniem benzo(a)pirenu i utyskiwaniem na korki, czytam jak to lewackie zboczeńce z Francji nas nie lubią.

I ja się z tym zgadzam, bo nie będą nam w obcych językach mówić jak mamy na Sądecczyźnie żyć!

Obserwując  dyskusję między trollami internetowymi, lokalnymi fanatykami, nastoletnią patriotyczną kucerią można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy na temat współczesnej Polski.

Pierwsze, co nas wyróżnia to bezprecedensowy terror mniejszości (etnicznych, religijnych, seksualnych) w stosunku do bogobojnej i tolerancyjnej większości. Objawia się on licznymi atakami i pobiciami młodzieży przystępującej do komunii świętej 1. Wściekła agresja tęczowych bojówek, na pokojowe procesje z okazji świąt kościelnych, przyjmuje formę terrorystycznych zamachów 2. Przemoc wobec większości wyznania rzymskokatolickiego ma  też formę systemowej represji – ograniczono finansowanie największego związku wyznaniowego w Polsce do około 19 mld złotych rocznie 3. Udostępnienie w internecie symboli religijnych wpisanych w herb jednostki administracyjnej wywołuje natychmiastowe zgłoszenie do prokuratury 4. Już nawet nie wspominam o nieistniejącej poprawności politycznej, która objawia się w Kodeksie Karnym 5 w postaci artykułu 196 – bo wiadomo, że kajdany poprawności nam skuwają orli pazur. 

Nie wiem, czy pamiętacie – nastolatki pewnie słabo – ale w 2004 roku zrobiliśmy se referendum i naród zdecydował, że chce do Unii Europejskiej. Wtedy to ona nie była jeszcze kalifatem Schrödingera 6. Bo teraz wiadomo, z jednej strony prawo szariatu i Szwecja przestała istnieć, a z drugiej  marksizm i zaraza homoseksualizmu. Zapewne ponad 77% obywateli, którzy zagłosowali w referendum na „tak”, chciało wypłaty w euro, szybkiej ścieżki kariery na budowie w Niemczech, czy spokojnego życia na Wyspach. Alternatywą było zacieśnienie współpracy ze Związkiem Rosji i Białorusi lub stworzenie samowystarczalnego imperium, najlepiej na jakiejś wyspie (w związku z ograniczeniami geograficznymi w grę wchodziła jedynie Wyspa Wolin).

Po kilkunastu latach poza granicami ojczyzny żyje i pracuje około 2,5 mln osób 7. Brzydzą się tym lewackim szariatem, ale do kraju przodków nie chcą wracać. Nie chcą, w imię patriotyzmu nieść słodkiego jarzma niskich zarobków, feudalnych stosunków pracy, zdychającej służby zdrowia i zanieczyszczenia środowiska.

Czy w 2004 roku nas podstępnie oszukano? Tak, w pakiecie z lepszymi zarobkami dostaliśmy ideologię oświeceniową. Zakłada ona równość obywateli. Wszystkich. 

I w tym miejscu musimy jasno powiedzieć – no passaran!

Bo my Sądeczanie wiemy, że nie wszyscy są równi, nawet jak płacą podatki a ich przodkowie krwią i łzami obficie zraszali polską ziemię. Ludźmi nie są: niepełnosprawni, kobiety, homoseksualiści, protestanci, wszyscy „niepolacy” w rozumieniu pana Janusza z kiosku, dzieci (wiadomo, że to własność rodziców) itd.

Człowiek to jest Polak Patriota, to dumny radny gminy. Warunkowo trochę człowiekiem może być dumna radna, ale to jak za dużo nie mówi i zachowuje się „jak trzeba”.

I nie będzie nam tu UE narzucać, kto jest człowiekiem, a kto nie!

I nie będzie nam UE dawać hajsu na wymianę pieców, na rewitalizację, na remont kościoła/szpitala/szkoły, na naukę pływania, na internety. Nie!

Nie będzie nam każde dofinansowanie wprowadzać marksizmu kulturowego! I jakiś tam zakazów dyskryminacji 8. Stop przyjmowaniu tęczowych pieniędzy z abortowanych bombelków zrobionych!

Wyrwijmy tą lewacką kostkę Bauma, zerwijmy styropian z termomodernizowanej szkoły, rzućmy im w tą lewacką mordę dopłatę za hektar 9! 

A potem podpiszemy umowę partnerską z bratnim Norylskiem. I naszym dzieciom już nie zagrozi zgniły Zachód! Jak już dojadą do tego Norylska po tygodniu, to może nawet śnieg zobaczą, uranem się pobawią, wzorców odpowiednich nabiorą…

ZDJĘCIE: Gazeta Krakowska

  1. Światowe media o ataku na marsz równości w Białymstoku – https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Marsz-Rownosci-w-Bialymstoku.-Swiatowe-media-komentuja-ataki-na-uczestnikow-parady.
  2. Wyrok dla pary, która przyniosła ładunki wybuchowe na marsz równości w Lublinie – https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/malzenstwo-z-lublina-skazane-za-ladunki-wybuchowe-na-marszu-rownosci-przyznali-sie-do-winy,n,1000260704.html.
  3. Koszt działania kościoła katolickiego dla polskiego budżetu – https://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/fundusz;koscielny;to;nic;zobacz;ile;kosztuje;nas;konkordat,17,0,1046545.html.
  4. Burmistrz Jordanowa zgłosił prokuraturze pomalowanie herbu na tęczowo – https://www.wadowice24.pl/nowe/polityka/13009-burmistrz-jordanowa-doniosl-na-16-letniego.html.
  5. Obraza uczuć religijnych – statystyki policji – http://statystyka.policja.pl/st/kodeks-karny/przestepstwa-przeciwko-5/63492,Obraza-uczuc-religijnych-art-196.html.
  6.  Kot Schrödingera – https://pl.wikipedia.org/wiki/Kot_Schr%C3%B6dingera.
  7. Ilość Polaków i Polek na Wyspach Brytyjskich 2019 – https://biqdata.wyborcza.pl/biqdata/7,159116,24452247,polacy-na-emigracji.html?disableRedirects=true.
  8. Wojewoda Małopolski – Wytyczne wobec realizowania zasady równych szans – https://www.rpo.malopolska.pl/o-programie/zapoznaj-sie-z-prawem-i-dokumentami/wytyczne-w-zakresie-realizacji-zasady-rownosci-szans-i-niedyskryminacji-oraz-zasady-rownosci-szans-kobiet-i-mezczyzn.
  9.  Takie tam dane o tych złodziejach: https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/finansowy-bilans-czlonkostwa-polski-w-ue/41tx0tb.