Wychodzicie od kilku dni na ulice, bo tak właśnie chcieli politycy. W obronie swoich interesów, nie w obronie Boga, Honoru i Ojczyzny.

Żaden z przedstawicieli partii rządzącej nie robi tego dla tradycyjnych wartości, wiary katolickiej. Ich honor i ojczyzna, to pieniądze z zakupu respiratorów widmo, z atrakcyjnych posad w spółkach skarbu państwa, urzędnicze stanowiska dla członków partii. Ich wiara i przekonania to konkretne cyfry na kontach bankowych.

Pół roku trwało „zabezpieczenie” kraju przed drugą falą epidemii. Działania rządu skupiły się na zabezpieczeniu bezkarności urzędniczej i kolejnych transferach finansowych dla „swoich” + tradycyjnych nagonkach na Żydów (przepraszam LGBT, czy tam inne marksizmy).

Nie zwiększono ilości pracowników służby zdrowia i sanepidu, miejsc w szpitalach, ani nie zapewniono pomocy dla bankrutujących i tracących pracę ludzi (tak, w dupę sobie wsadźcie swoje tarcze, których beneficjentami są duże przedsiębiorstwa).

Teraz, każdy z nas zna człowieka zarażonego covid lub umierającego z powodu niewydolności służby zdrowia (pozdrawiamy pacjentów onkologicznych). Każdy zna lub sam musiał zamknąć firmę (pozdrowienia dla gastro).

I spadł im ten tupolew, że „jakoś to będzie”, że „nie musimy się już bać wirusa”. Nie mogąc przyznać się do porażki, władza postanowiła rozniecić wojnę domową.

Waszym wrogiem nie jest nastolatek stojący pod kościołem, czy policjant. To nie wasz sąsiad, bez względu na jego poglądy, kazał Wam zamknąć biznes, urodzić martwe dziecko (urodzić niezdolne do życia dziecko to jakiś oksymoron), czy zdychać na podjeździe karetek. Zrobili to politycy. Identyfikowalni z imienia i nazwiska. Politycy to pasożyt zabijający swoich żywicieli1

Nie dajcie na siebie zrzucić odpowiedzialności za bandę złodziei, kiedy własne państwo postanowiło was zabić.

Nie ma nic dziwnego w waszym wkurwieniu, nie ma nic dziwnego w tym, co krzyczycie.

Uważajcie na siebie i dbajcie o siebie i swoich bliskich.

Pamiętajcie, że:

  • w zgromadzeniach publicznych może uczestniczyć max. 5 osób.
  • uczestnicy mają obowiązek zakrywania nosa i ust oraz zachowania 1,5 m odległości od innych osób.

Poruszajcie się w grupach do 5 osób. Nie wracajcie sami z protestów.

Naładujcie telefony.

Nie dajcie się sprowokować – jak ktoś se chce „bronić kościoła” to niech sobie tam stoi. Nikt w Sączu nie atakował ani nie dewastował kościołów – to bzdura.

Ba! W całej Polsce odnotowano 22 wtargnięcia na msze i 79 dewastacji elewacji, na ponad 10 tys. parafii. Opowieści o masowych dewastacjach, pobiciach księży i zdziczałym lewactwie to fikołek propagandowy. Stworzony wyłącznie po to, żeby szczuć na siebie obywateli.

Nie odpowiadajcie na agresje ze strony idiotów, którzy uważają za szczyt patriotyzmu wyzywanie i bicie swoich rodaków. Zawsze tacy byli i będą, dopóki nie dorosną. Z fanatyzmu i frustracji przeważnie się wyrasta.

Nie dajcie się zgnoić skurwysynom!2

 

  1. http://www.nienawisc.pl/stan-wojenny-czyli-maczety-juz-doplynely/
  2. Tytuł i fraza nawiązują do słów bohaterki książki i seriali Opowieść Podręcznej – https://natemat.pl/324345,co-to-jest-gilead-z-opowiesci-podrecznej-porownuje-sie-do-niego-polske#
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x